Beebijutud,  Värske ema

Nimekiri: raseduseks vajalikud asjad

Täna meenutan raseduseks tehtud ostusid  Teen kiirelt ja lühidalt.

  • Rasedusvitamiinid. Mina tarbisin esimesed 12 nädalat foolhapet. Soovituslik on ka võtta D-vitamiini. Alates 24. nädalast võtsin aneemia tõttu rauda juurde (tecnofer).
  • Turvavöö suunaja. Algul hoidsin kätt turvavöö ja kõhu vahel, mis ei ole üldse lubatud. Mees ostis osta.ee-st BeSafe turvavöö suunaja, mis oli üldjuhul väga mugav – kõhu ümbert ei pigistanud ning sai end autos turvaliselt tunda. Suunajat oli pisut ebamugav kasutada kleidi ja seelikuga, kuid väikese pusimisega saab hakkama.
  • Rasedusriided. Esimesed rasedusriided ostsin poole raseduse pealt. Vajalikuks osutusid teksad, õhemad suvepüksid, lühikesed püksid, mõned särgid ning kleit. Enamus asju tellisin HM-i veebipoest, paar riideesest ka NEXTist. Kuna olin rase suvel, ei läinud mul õnneks vaja rasedusjopet, sain kenasti oma pre-rase riietega hakkama.
  • Puuvillane aluspesu. Minu nahk otsustas raseduse ajal eriti tundlikuks ja õrnaks muutuda. Varasem ilus aluspesu pitsi ja satsiga jäi sahtlisse ja tellisin endale cellbesi e-poest 100% puuvillased korralikud granny-pantsid. Parim ost ever! Muide, ka HMi spets rasedusaluspüksid ei sobinud mulle.
  • Mõned raamatud rasedusest ja sünnitusest. Tuleb end ikka harida. Raamatute kohta teen eraldi postituse.

Rohkem asju nagu vaja ei läinudki. Ostsin ka bandaaži, kuid seda ma lõpuks ei kandnudki ja sai maha müüdud. Ei kasutanud ma ka venitusarmidevastast kreemi – seisab teine teiste kreemide juures puutumatuna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.